Prosafety akredite bir firma olarak olarak değerlerimiz olarak bağımsız, güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunmaktır, periyodik ölçüm ve muayeneler ile iş güvenliği ölçümleri, elektrik uygunluk ve topraklama testleri yapmak, çalışma ortamındaki fiziksel ve kimyasal, biyolojik  risk etmenlerin ölçümü, kaldırma makineleri ve basınçlı kapların deney ve periyodik kontrolleri hizmetleri amacıyla kurulmuştur. Prosafety bu faaliyetleri Türkiye Akredite Kuruluşu olan TÜRKAK tarafından yapılan denetimler sonucunda akredite edilmiş bir firma olarak yürürlükteki kanun, standart ve talimatlara  uygun olarak yapar.

İşimizde  Uzmanız

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Tecrübemiz sektöründe kılavuz olacak haritalar çıkartırız.

Yenilikçi ve Yaratıcıyız

Zamanın ihtiyaçlarını analiz eder, değişebilen ihtiyaçlara yeni fikir ve girişimlerle destek veririz. Alışkanlıklarımızı sürekli sorgular, varsaymaktan kaçınırız.

Ekip Ruhunu  Destekleriz

Dayanışma kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışmalarımızla verimliliği kalıcı hale getiririz.

Müşteri Odaklıyız

Müşterilerinin  beklentilerine ve ihtiyacına uygun, kaliteli hizmet sunma esasına dayanarak kalite politikası olarak belirlemiştir.